אודות

דיגיטל AV הינה הנציגה הרשמית של חברת Dataton בישראל.
מלבד מכירת תוכנות וציוד, דיגיטל AV מספקת שירותים מקצועיים בתחום המולטימדיה, החל מייעוץ אור-קולי ועד לפתרונות ופרוייקטים מורכבים המשלבים מערכת Watchout.

דיגיטל AV היא חלוצת השימוש בתוכנת WATCHOUT אשר מיוצרת ע"י חברת Dataton. תוכנה המשמשת ליצירת תוכן ויזואלי להקרנה.
לדיגיטל AV מיומנות מקצועית גבוהה ויכולות רבות המבוססות על ידע ונסיון רב שנים בתחום האור-קולי ומערכות מולטימדיה.

הנושאים שבתחום ההתמחות, כוללים בין השאר, תכנון ותכנות מופעים ומיצגים אור-קוליים, הקרנה פנורמית על מסכי ענק, עבודה עם ריבוי אמצעי תצוגה – מקרנים ומסכי לדים (LED Screen), 3D Mapping Projection, הפקות מולטימדיה מורכבות המחייבות תזמון בין תמונות, סרטים, סאונד, יצירת אפקטים מיוחדים ועוד.

מיכאל חומש

את דרכי המקצועית התחלתי כצלם (בשנת 1987). התאהבתי בתחום ה"אור-קולי" והתחלתי התמחות בלתי פוסקת ב"מולטימדיה ממוחשבת". התלהבתי מהפתרונות של חברת Dataton משבדיה, שפיתחה פתרונות ייחודיים בתחום ה- Show Control – עריכה וניהול של כל המרכיבים בסביבה ויזואלית: הקרנה, תאורה, סאונד, פירוטכניקה – והכל תחת מערכת אחת. למדתי שפה חדשה שאינה מסתפקת בתוכן ויזואלי מוגבל בתוך מסך אחד בודד, אלא שילוב של מגוון אמצעי תצוגה. כמי שהגיע מיצירת תוכן ויזואלי, התמחיתי ולמדתי להכיר את כל האמצעים הטכנולוגיים, החל מנגני המדיה ועד למגוון הנרחב של אמצעי התצוגה – מוניטורים, מקרנים, LED וכד'. בכל עבודה או פרוייקט בהם אני מעורב כיום, הניסיון והידע הרב שצברתי משרתים אותי ומאפשרים לי ליצור פרוייקט איכותי ומרשים.

ייחודיות

מלבד ידע נסיון וחדשנות, אנו יודעים לחבר בין ה-טכני- ל-תכני.
אנו מחברים בין התוכן הויזואלי שיופק באולפן הוידאו לבין אמצעי התצוגה בשטח.
מערכת Watchout היא לא רק הדבק שיודע לחבר בין הטכנולוגיה (אמצעי ההקרנה) לבין הצגת התוכן הויזואלי, אלא הכלי שמאפשר הפקה ידידותית של תוכן ויזואלי מורכב, פונקציות עריכה מתקדמות, דיוק ואיכות, חדשנות ואמינות!
עיצוב ויזואלי – Video Design – בהגדרתו החדשה.
https://en.wikipedia.org/wiki/Video_design